Marketing zintegrowanyPozycjonowanie stron wwwFotografia dla firmMarketing społecznościowyStrony internetoweVideo marketing

Strony internetowe

Jesteś tutaj

Strony internetowe

Posiadanie własnej strony internetowej jest obecnie konieczne, jeśli poważnie myśli się o rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Powszechnie funkcjonuje stwierdzenie, że jeżeli nie ma Cie w Internecie, to nie istniejesz. Jest w tym może trochę przesady, ale jeśli chodzi o biznes, to adres strony internetowej bywa dla klientów coraz częściej ważniejszy, niż adres siedziby firmy. Ponad 60 % Polaków przegląda strony internetowe przynajmniej raz w tygodniu (Internauci 2014 CBOS).

Czym cechuje się efektywna witryna www?

Firmowa witryna www powinna odpowiadać na potrzeby klientów. Dzięki intuicyjnej nawigacji, sprawnemu działaniu i przejrzystej grafice Twoi klienci szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, wypełnią formularz kontaktowy lub zapiszą się do newslettera. Strona internetowa powinna być również zoptymaliozwana pod kontem wyszukiwarek internetowych aby bez problemu można było ją znaleźć w wirtualnej przestrzeni. Warto również zadbać o to aby strona była dostosowana do płynnej współpracy z urzędzeniami mobilnymi, które generują obecnie coraz więcej ruchu w Internecie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami
  • przeprowadzimy analizę koknkurencji
  • opracujemy wycenę
  • wykonamy stronę internetową
  • zaznajomimy Cię z panelem zarządzania treścią
  • opublikujemy stronę w Internecie