Marketing zintegrowanyPozycjonowanie stron wwwFotografia dla firmMarketing społecznościowyStrony internetoweVideo marketing

Fotografia

Jesteś tutaj

Fotografia dla firm

Dzięki dobrym fotografią jesteśmy lepiej odbierani przez klientów. Jest czymś zupełnie naturalnym, że konsumeci zanim dokonają wyboru, chcą zapoznać się z produktem lub usługą. Nie chcą kupować przysłowiowego kota w worku. Porównują często dziesiątki różnych ofert, zanim podejmą ostateczną decyzję zakupową. Natłok tekstu jest często pomijany lub szybko zapominany, natomiast obrazy zostają w pamięci na dłużej.

Fotografia produktowa

Pierwszego wrażenia nie można powtórzyć. Tym co przyciąga w pierwszej kolejności wzrok klientów do oferty sklepu internetowego są zdjęcia sprzedawanych artykułów. To one robią pierwsze wrażenie, które jest kluczowe dla dalszych decyzji zakupowych. Warto więc postarać się o to aby zdjęcia produktowe były wykonane profesjonalnie i wzbudzały zainteresowanie potencjalnych klientów. Wykonując fotografię produktową staramy się zaprezentować produkty tak, aby wyróżnić ich zalety i zwrócić uwagę na pożądane cechy. Dzięki odpowiednio dobranym kadrom i aranżacji wykonywane przez nas zdjęcia w efektowny sposób prezentują produkty.

Fotografia wizerunkowa

Fotografia wizerunkowa jest niezwykle istotna w tworzeniu pozytywnaego obrazu firmy. Dzięki niej informacje zawarte na stronie internetowej, czy między innymi w materiałach promocyjnych zyskują głębszy wymiar. Firma przestaje być tylko i wyłącznie postrzegana jako zestaw cech i ukazuje swój bardziej ludzki wymiar. Od tego jakie emocje wzbudza wizerunek firmy zależą późniejsze decyzje kooperantów i klientów. Zanim przystąpimy do wykonywania zdjęć najpierw dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką firmy i z oczekiwaniami klienta. Chętnie również służymy radą.

Fotorelacje z eventów (wydarzeń)

Warto pokazać innym to co się dzieje wokół firmy i to w co firma jest zaangażowana. Fotorelacje z eventów (wydarzeń) są świetną do tego okazją. Dzięki takim relacją utrwalamy wizerunek naszej firmy w oczach klientów, kooperatorów i pracowników. Zachowujemy też cenny zapis życia firmy, który może być po latach wspaniałą pamiątką i świadectwem naszej działalności. Bierzące relacjonowanie wydarzeń z działlności naszej firmy jest również niezwkle istotne w budowaniu relacji w mediach społecznościowych.

Nasz sprzęt:

  • system oświetlenia studyjnego
  • pełnoklatkowy aparat fotograficzny marki Nikon z wysokiej klasy obiektywami
  • zestawy teł w różnych kolorach oraz różnych strukturach
  • oprogramowanie Adobe Lightroom i Adobe Photoshop