Marketing zintegrowanyPozycjonowanie stron wwwFotografia dla firmMarketing społecznościowyStrony internetoweVideo marketing

Marketing społecznościowy

Jesteś tutaj

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Powszechny dostęp do Internetu i popularność portali społecznościowych daje wiele możliwości jeśli chodzi o kanały dotarcia do klientów. To również szansa na budowanie trwałych relacji z konsumentami i obustronny dialog, który może być źródłem wielu cennych informacji. Według raportu Fanpage Trends 01.2015 opublikowanego przez Sotrender liczba użytkowników samego Facebook'a w naszym kraju przekracza obecnie 12 milionów użytkowników. Media społecznościowe to jeden z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Marketing społecznościowy powinien więc być istotnym elementem ogólnej strategii marketingowej firmy.

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Założyć fanpage na Facebooku, wrzucić kilka zdjęć i krótki opis wraz z danymi kontaktowymi potrafi dzisiaj niemal każdy. Aby jednak widczonie zaistnieć w mediach społecznościowych konieczne jest systematyczne dostarczanie użytkownikom z grupy docelowej atrakcyjnych treści. Nie wszystkim starcza czasu i umiejętności aby tym się zajmować. Tutaj najważniejsza jest jakość - wartościowe treści oraz wysoki poziom interakcji. Tylko profesjonalne działania w social media przyniosą wymierne korzyści dla Twojej marki i pomogą zrealizować zamierzone cele. 

Jak efektywnie prowadzić profile na Facebook'u oraz na pozostałych portalach?

Efektywne kampanie marketingowe w mediach społecznościowych są złożonym procesem komunikacyjnym opartym na przekazie informacji i obrazów. To dialog z odbiorcami i wymiana opinii. To kreatywność w działaniu, wyczucie czasu, znajomość internetowych trendów i umiejętność szybkiego reagowania na zmiany. To najszybsza droga do pozyskania szerokiego grona bezcennych odbiorców. Ważne jest również aby fanpage na Facebooku, a także strony w pozostałych serwisach społecznościowych wyglądały nie tylko atrakcyjnie, ale aby przedstawiały spójny obraz firmy.
 

Co może my dla Ciebie zrobić?

  • opracujemy długoterminową strategię obecności Twojej firmy w mediach społecznościowych
  • zadbamy o wizualną oprawę serwisów tak, aby wyglądały atrakcyjnie dla odbiorców
  • uzupełnimy Facebook fanpage o wszystkie potrzebne informacje i będziemy go prowadzić wedle wcześniej przyjętej strategii
  • zaplanujemy i poprowadzimy kampanie reklamowe aby pozyskać jak najwięcej fanów z grupy docelowej
  • przygotujemy i prześlemy Ci raport zawierający statystyki z prowadzonych działań