Marketing zintegrowanyPozycjonowanie stron wwwFotografia dla firmMarketing społecznościowyStrony internetoweVideo marketing

Pozycjonowanie

Jesteś tutaj

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie, zwane też często optymalizacją strony (SEO), jest dziś zabiegiem niemal obowiązkowym, jeśli chcemy być zauważeni w Internecie. To proces zmierzający do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania. Często zmieniające się algorytmy wyszukiwarek sprawiają, że jest zajęciem coraz żmudniejszym i wymagającym coraz większej wiedzy i zaangażowania. Przebicie się przez silną konkurencję, bez specjalnych zabiegów bywa często niemożliwe.

Co mogę zyskać dzięki wyższej pozycji w wyszukiwarce?

Niemal każda firma posiada obecnie własną witrynę internetową. Im wyższa pozycja naszej strony internetowej w wynikach wyszukiwania, tym bardziej zwiększa się prawdopodobieństwo do dotarcia do większej liczby klientów. Przeciętny internauta sprawdza wyniki wyszukiwania tylko na pierwszej lub ewentualnie również i drugiej stronie wyników wyszukiwania. Aby efektywnie rozwijać swój biznes, nie można nawet na chwile zniknąć z oczu potencjalnych odbiorców.

Jak wypozycjonować stronę internetową?

Podstawa przy pozycjonowaniu to optymalizacja tecniczna strony internetowej, dzięki której witryna jest widoczna przez wyszukiwarki. Niemniej ważna jest dobra treść, która powinna być interesująca dla użytkowników i oryginalna. Skopiowane treści mogą sprawić, że witryna obniży swoje miejsce w wyszukiwarkach albo nawet zniknie z wyników wyszukiwania. Niezwykle istotne jest odpowiednie linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Coraz cenniejsze jest również udostępnianie zawartości witryny w mediach społecznościowych. Oprócz tego istnieje jeszcze szereg innych czynników mających wpływ na pozycję strony.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • zbadamy Twoją stronę internetową pod względem optymalizacji pod wyszukiwarki
  • wybierzemy wspólnie słowa kluczowe najbardziej optymalne dla Twojego biznesu
  • opracujemy strategię działań zmierzających do wypozycjonowania Twojej strony internetowej
  • przygotujemy zalecenia do zmian optymalizacyjnych lub wprowadzimy je za Ciebie
  • będziemy prowadzili zabiegi zmierzające do osiągnięcia jak najwyższej pozycji dla Twojej strony
  • co miesiąc przygotujemy Ci raport z prowadzonych działań oraz ich rezultatów