Marketing zintegrowanyPozycjonowanie stron wwwFotografia dla firmMarketing społecznościowyStrony internetoweVideo marketing

O TRAFMEDIA

Kim jesteśmy?

Tworzymy zespół specjalistów od nowoczesnego marketingu. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych oraz wizerunkowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki wyobraźni, wiedzy i doświadczeniu potrafimy skutecznie trafić do różnych grup odbiorców.

W czym się specjalizujemy?

Naszą specjalnością są nowe media ze szczególnym uwzględnieniem Internetu. Skupiamy się zwłaszcza na mediach społecznościowych, pozycjonowaniu, linkach sponsorowanych, fotografii, video marketingu i marketingu zintegrowanym. Prowadzimy również szkolenia i blog w którym prezentujemy branżowe ciekawostki oraz niektóre z naszych działań. Współpracujemy także z innymi firmami oraz freelancerami.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Cenimy długoterminową współpracę z partnerami biznesowymi, dlatego naszym priorytetem jest przyjazna praca z klientami. Udowadniamy, że efektywne kampanie reklamowe nie muszą być drogie i są także w zasięgu małych i średnich przedsiębiorców. Naszym celem jest dostarczanie wymiernych korzyści klientom. Wiemy jak zamienić obecność w wirtualnej rzeczywistości na realne zyski.